Hakkımızda
Merak ettiğiniz her şey...

 

İçel Psikoloji Danışmanlığı


Şimdiye kadar başardığımız işler...

890+

Mutlu Danışan


100%

Memnuniyet


250+

Takip edilen rahatsızlıklar


4+

Yılı aşkın deneyim


 

Kliniğimiz hakkında...


Zihinsel denge, yaşamın temel bir unsuru olarak kabul edilir ve bazen uzman rehberlik gerektirebilir. Mersin ve çevresinde yaşayan bireyler için bu rehberliği sağlamaktayız. İcel Ruhbilim olarak, Mersin terapist ekibimizle zihinsel sağlığınıza öncelik veriyoruz. Her birey özeldir ve bu nedenle yaklaşımımızı bireyselleştiriyoruz. Mersin Profesyonel Psikologlarımız, sizinle işbirliği yaparak en uygun tedavi planını belirlemeye odaklanırlar. Stres, endişe, melankoli veya diğer zorluklarla başa çıkmak için Mersin'deki İcel Ruhbilim ekibi burada. Deneyimli uzmanlarımız, sadece mevcut sorunlarınıza çözüm bulmakla kalmaz, aynı zamanda zihinsel sağlığınızı desteklemek ve geliştirmek için size pratik araçlar sunar. Uzmanlarımız, güncel bilimsel yöntemleri kullanarak sizi destekler. Hedefleri gerçekleştirmenizde size rehberlik etmekle kalmaz, aynı zamanda zihinsel sağlığınızı sürdürmek ve iyileştirmek için pratik stratejiler sunarlar. İcel Ruhbilim ile işbirliği yaparak, daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz. Zihinsel sağlığınıza değer verin ve bizimle iletişime geçin. Sizi daha sağlıklı bir geleceğe taşımak için buradayız. Unutmayın, zihinsel sağlık herkes için kritik öneme sahiptir ve biz sizin yanınızdayız. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşın, size destek olmak için buradayız.


Bizi neden tercih etmelisiniz?Mersin'de psikoterapist arayanlar, merkezimizde sakin ve güvenli bir ortamda destek bulabilirler. Uzmanlarımız, danışanların sorunlarını anlamak ve gereksinimlerini değerlendirmek amacıyla özel yöntemler kullanarak kişiselleştirilmiş psikoterapi hizmeti sunmaktadır.


Her birey özeldir ve bu yüzden yaklaşımımızı bireyselleştiriyoruz. Mersin Uzman Psikologlarımız, sizinle işbirliği yaparak en uygun tedavi planını oluşturmayı hedefliyor.

İçel psikoloji ile işbirliği yaparak, yaşam kalitenizi artırmak için ilk adımı atabilirsiniz. Zihinsel sağlığınıza önem verin ve bizimle iletişime geçin. Sizinle daha sağlıklı bir gelecek inşa etme konusunda size yardımcı olmak için buradayız.