Uzmanlarımız

 


Uzman Klinik Psikolog

Doğuş YILMAZ


Yakın Doğu  Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünden mezun oldum ardından Klinik Psikoloji Master programını tamamladım. Lisans Stajımı Mersin Üniversite Hastanesi Psikiyatri bölümünde, Klinik Psikoloji Master stajımı Etik Hastanesinde tamamladım. 2022-2023 yılı Kırklareli İl Jandarma Komutanlığında Jandarma Sağlık Teğmen olarak hasta kabulune başladım bir yıl kamu deneyiminin ardından mersin mezitli konumlu İçel Psikoloji Kurarak Ruh Saglığı alanında hizmet vermekteyim.Psikolojik Danışman

Büşra İncikuşu


Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimimi Girne American Üniversitesi'nde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamlamamın ardından çeşitli eğitim kurumlarında mesleki hayatımı devam ettirdim. Halihazırda bu kazanımlarımı danışanlarıma hizmet verebilmek için sürdürmekte ve onlara faydalı olabilmek adına elimden gelen tüm özeni göstermekteyim.


Yorumlar

 • Ömer Arslan
  oğlumuzu oyun terapisine götürdük çok ilgili ve alanında uzmanlar teşekkürler herşey için
  Ömer Arslan
  Mersin
 • Yusuf Altunhan
  Burada aldığım seanslar gerçekten sonuç açısından mükemmeldi. Gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Umarım herkes istediği sonuca ulaşır.
  Yusuf Altunhan
  Mersin
 • Mehmet Bey
  Aile danışmanlığı için destek alınabilecek en iyi yerlerden. İlgileri için teşekkür ediyorumm. İyi ki varsınız🙏🏻
  Mehmet Bey
  Mersin
 • Muhammet Arslan
  Yegenimi oyun terapisine getirdik 3 haftada öfke diye birşey kalmadı devam ediyoruz doğuş hocama ilgi ve alakaları için çok çok teşekkür ederim.
  Muhammet Arslan
  Mersin
 • Mert Aydın
  Çift terapisine gittik, Sn. Doğuş Yılmaz’a destekleri ve bilgisinden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldık.
  Mert Aydın
  Mersin
 • Cemil Bey
  Mersin uzman klinik psikolog hocamız doğuş Yılmaz beylerin kendilerinden aile danışmanlığı ve çocuğumuz için oyun terapisi eğitimi aldık. Çok çok tavsiye ediyorum.
  Cemil Bey
  Mersin
 • Murat Bey
  Doğuş bey tam anlamıyla Uzman Klinik Psikolog ünvanını hakkını veriyor , yıllardır asla geçmeyecek sandığım bunalımı atlattım sayesinde , küçücük bir travmanın ömrümüze nasıl etki ettiğini görmek şaşırtıcı oldu benim için , kullandıkları teknikler ve gerçekten empati yapabiliyor olması gittiğim diğer psikologlardan kesinlikle kendisini ayırıyor. Şiddetle tavsiye ederim..
  Murat Bey
  Mersin